matejcik_fotka

Michal Matejčík

Harfista

Žilinčan Michal Matejčík patrí medzi najúspešnejších súčasných slovenských hudobníkov. Hráč na harfu sprevádzal Symphonica Georgea Michaela, zahral si aj s Il Divo a predskakoval legendárnym britským elektronickým legendám Depeche Mode na ich koncerte vo Viedni.

Detaily v organizácii a v spolupráci od začiatku po koniec. Komunikácia, presnosť, všetko funkčne. Ďakujem za skvelý koncert na Oravskom hrade

11079361_910792502328326_520514641_n

Igor Janckulík

Podnikateľ / filantrop / podpredseda oravského záchranného systému

Narodil sa v Krušetnici na Orave, v 90tych rokoch začal podnikať a po úspechoch v biznise sa začal angažovať v oblasti spoločenskej zodpovednosti a filantropie.  Dnes je poslancom VÚC, vďaka čomu dokáže efektívnejšie pomáhať regiónu severného Slovenska. Je spoluzakladateľom Orava rescue system (ORS 2008), ktorého motto bolo pri vzniku: „Ak sa nám podarí zachrániť čo len jeden ľudský život, tak to bude mať veľký význam“. Záchranári z ORS do dnešného dňa zachránili viac ako 30 ľudských životov a 30 dohľadali, čo je pre pozostalých nesmierna útecha. Okrem toho sa venuje aj ďalším dobrovoľníckym a charitatívnym činnostiam. Aktívne sa venuje deťom, hendikepovaným a seniorom.

Keď som začínal ako mladý, bol som plný nadšenia a elánu, nepoznal som oddych ani voľno a veril som, že svojou prácou niečo zmením a niekde sa posuniem. Situácia bola podobná ako dnes, tiež neboli žiadne peniaze, ktoré by spadli z oblohy. Vďaka dlhodobej snahe, vytrvalosti a pracovitosti, som sa dokázal postaviť na nohy a to bez podpory štátu. AdBird vidím ako moje zrkadlo, i keď vy máte ešte o niečo ťažšiu situáciu. Ja som začínal s obchodnou činnosťou, na ktorej sa dá zarobiť, tú vašu vnímam vyslovene ako humánnu a prospešnú pre okolie. Svojimi nápadmi a organizovaním prospešných akcií pre ľudí nášho regiónu robíte dobro pre druhých, dobro pre spoločnosť, čo je obdivuhodné.

11005752_907817795959130_136659733_n

Zuzana Grejtákova

Sólová hobojistka

Mladá hobojistka s unikátnym štýlom, spája klasickú interpretáciu a moderné dramaturgické, či audiovizuálne prvky a tým sa snaží priblížiť mladému publiku klasickú hudbu. Zuzana Grejtáková realizovala viacero hudobných projektov, medzi ktoré patrili experimentálne „duetá“, či Jarný komorný koncert v Zrkadlovej sále Divadla Jána Palárika v Trnave. Na konte má tiež „ADAGIO“ Hudba v tempe 66-76 BMP , Emozioni in musica a ďalšie. Okrem koncertnej činnosti vedie v Trnave od roku 2012 projekt súkromného vyučovania hudby pod názvom STUDIO ADAGIO/Cesta k hudbe.

V dnešnej zvrátenej dobe je veľmi ťažké nájsť skupinu ľudí, ktorá pracuje s úsmevom, plným nasadením a kreativitou – to je AdBird.sk. Organizáciu kultúrnych podujatí zvládajú bezchybne, a mnohé iné firmy by sa mali od tejto mladej a sympatickej firmy čo učiť. Veľké ďakujem za profesionalitu a možnosť spolupráce s vami. Želám všetko dobré!

10294387_10204354867526494_920258270861500862_n

Dušan Beláň

Fotograf, Orava

Po dvanástich rokoch pôsobenia v Bratislave mení klímu za sviežejšiu. Fotograf ľudí, občasný grafik a neúnavný hľadač pravdy v bielom víne.

AdBird pre mňa od prvého kontaktu znamenal jemne hmatateľný, ale zdravý pulz kultúrneho a sociálneho diania na Orave. Mladých ľudí, ktorí milujú svoj región. Ľudí, ktorí naň nezanevreli, ale práve naopak, dbajú o jeho napredovanie, záleží im na jeho stave a stave spoločnosti v ňom sa vyvíjajúcej v dobe, kedy práve títo mladí ľudia sú nútení migrovať za lepším životom.

sefka

Ľubica Dubnicayová

Riaditeľka Slovenského Červeného Kríža (Územný spolok Orava)

Nesmierne  si vážim prácu mladých ľudí, hlavne preto, že vedia čo chcú robiť dobre a zodpovedne. A ešte k tomu, ak sú ciele vznešené a ľuďom prospešné.  Preukázali ste to začiatkom roka 2015 aktivitami v získavaní darcov krvi, organizovaním mobilného odberu, ktorého výsledky boli potešiteľné. Želám Vám všetkým veľa chuti do práce, dobré nápady a mnoho podporovateľov.

horvath

Mgr. Martin Horváth

Generálny riaditeľ / Konzultant / BRANDING SLOVAKIA CONSULTANCY s.r.o

Martin Horváth pôsobil predovšetkým v riadiacich pozíciách zameraných na marketing značky Slovensko v Slovenskej agentúre pre rozvoj investícii a obchodu,  SARIO a neskôr pôsobil ako vrcholový manažér v Slovenskej agentúre pre cestovný ruch, SACR a ako poradca štátneho tajomníka MH SR pre oblasť cestovného ruchu. Od roku 2006 sa venuje štúdiu oblasti Nation Branding a patrí medzi popredných teoretikov značky krajiny na Slovensku a občas túto tému prednáša na odborných konferenciách a zriedkavejšie na akademickej pôde. V súčasnosti pôsobí ako výkonný riaditeľ Bratislavskej organizácie cestovného ruchu (Bratislava Tourist Board).

Mladá značka AdBird je príkladom toho, že firmami deklarovaná hodnota spoločenskej zodpovednosti nemusí byť len o kompenzácii vlastných chýb a istých negatívnych (reputačných) vplyvov. Sledujem projekty AdBird už od samého začiatku a vidím veľké odhodlanie malej firmy, ktorá chce zmeniť svoj a náš svet k lepšiemu. Ak by všetci venovali časť svojej energie na niečo všetkým prospešné, bolo by nám tu lepšie. Držím palce!

ikonka_animacia_ukazka

Júlia Grejtákova

klaviristka, korepetítorka ŠD Košice a SND Bratislava

Pravidelne hosťuje v Štátnej opere v Banskej Bystrici. Spolupracuje so Štátnym komorným orchestrom v Žiline, Štátnou filharmóniou Košice, Slovenským národným divadlom a Opera Slovakia.. Pravidelne sprevádza operných spevákov na významných medzinárodných speváckych súťažiach a koncertoch. So sólistami a komornými telesami účinkuje nielen doma, ale i v zahraničí (Taliansko, Maďarsko, Poľsko, Španielsko, Mexiko a i.). Je autorkou zaujímavých koncertných projektov, ako napr. Mosty Európy, Česko-slovenské operné nádeje a i.

Držím palce AdBirdu… je pre mňa úplne úžasné vidieť takýchto zapálených mladých ľudí, ktorí nechcú od života len služobné auto, mobil a tisíc eur príjem….Fandím Vám a verím, že ešte spolu veľa dokážeme a svetu ukážeme.

ciara2
icon_4s

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Adresa

AdBird.sk, s.r.o.
SÍDLO: Za kalváriou 441,
029 42 Bobrov,
IČO: 47 812 699

Kontaktné detaily

Email: info@adbird.sk
Phone: 0902 041 315

Stay social

This is a full width text block. Click the edit button to change this text.